مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مشاهده مسیر پروازی

بیش از یک میلیون و 444 هزار مسافر با ناوگان هوایی آتا جابه جا شدند

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی آتا:
بیش از یک میلیون و 444 هزار مسافر با ناوگان هوایی آتا جابه جا شدند
تهران - ایرنا - معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی آتا گفت: طبق گزارش سازمان هواپیمایی کشوری این شرکت با جابه جایی یک میلیون و 444 هزار و 493 مسافر در مسیرهای داخلی رتبه چهارم عملکرد شرکت های هوایی را به خود اختصاص داد. مهدی عبدالله بیانه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: طبق برنامه هم اکنون هواپیماهای مسافربری این شرکت در بیش از 12 مسیر داخلی و پنج مسیر بین المللی پرواز می کنند و قرار است در آینده نزدیک برقراری پروازهای مشهد - باکو و بالعکس و پرواز به اسلوواکی نیز مورد بررسی قرار گیرد .

وی با بیان اینکه تمام اقدامات لازم برای اخذ مجوز پروازهای مشهد - باکو و بالعکس انجام شده است، اظهارامیدواری کرد: تا یک ماه آینده پروازهای مشهد - باکو در این شرکت عملیاتی شود                      
به گفته معاون بازرگانی هواپیمایی آتا، آمارها نشان می دهد به طور متوسط ماهانه بیش از 180 هزار مسافر در مسیرهای داخلی و بین المللی توسط ناوگان مسافری این شرکت جابه جا می شوند.

عبدالله بیانه با اشاره به تعداد ناوگان هوایی این شرکت یادآور شد: این شرکت هوایی که کار خود را عملا از سال 89 آغاز کرده، هم اکنون 9 فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس با بیش از یک هزار و 400 صندلی در اختیار دارد که به منظور ارتقا ایمنی پروازهای هوایی روزانه به صورت مستمر پنج فروند آنها پرواز می کنند، یک فروند نیز به عنوان هواپیمای رزرو در مواقع مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد و سه فروند دیگر در حال انجام تست های پروازی است.

وی تصریح کرد: شرکت هوایی آتا در سال 91 پنجمین شرکت از نظر جابه جایی مسافر بود، اما با برنامه ریزی مناسب این شرکت موفق شد در سال 92 در جایگاه چهارم قرار گیرد و در حال حاضر تعداد پروازهای هوایی روزانه آن به حدود 40 پرواز رسیده است.

این مقام مسئول یادآور شد: همزمان با توسعه ناوگان هوایی و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز، فروش بلیت های الکترونیکی، استفاده از سیستم های پذیرش مسافر در فرودگاه های کشور، فروش اینترنتی بلیت و تسهیل تردد مسافران باعث استقبال بیشتر از پرواز های هوایی این شرکت شده است، ضمن آنکه برنامه ریزی ما در پروازهای بین المللی طوری انجام می شود که گردشگران خارجی زیادی به ایران سفر کنند.

وی، اطلاع رسانی از آخرین وضعیت پروازها به مسافران از طریق پیامک های تلفن همراه را از دیگر برنامه های این شرکت اعلام کرد و گفت: در این پیامک ها آخرین وضعیت پروازها به اطلاع مسافران می رسد تا همه مسافران برای رفت و آمد خود در مبدا و مقصد برنامه ریزی مناسب داشته باشند.

معاون بازرگانی شرکت هوایی آتا در پایان به رعایت حق و حقوق مسافران تاکید کرد و گفت: به همین منظور دستورالعملی در این شرکت مصوب شده که اگر پروازهای این شرکت بیش از 4 ساعت تاخیر داشته باشند مسافران بتوانند از تخفیف 50 درصدی قیمت بلیت درهمان مسیر استفاده کنند.


نویسنده : روابط عمومی تاریخ : 1393/12/02 09:12 بازگشت...