مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مشاهده مسیر پروازی

مشتری مداری شرکت هواپیمـایی آتـا

در نشست مشترك قربانعلي سعادت ، استاندارمحترم آذربايجان غربي و نمايندگان محترم اروميه در مجلس شوراي اسلامي با يونس دقيق كيا مديرعامل محترم شركت هواپيمائي آتا ، گسترش فعاليت هاي پروازي اين شركت در فرودگاه اروميه  ، مورد بررسي قرار گرفت و قرار شد اين موضوع در چهاچوب يك تفاهمنامه  مشترك مورد پيگيري واقع شود.

استاندار آذربايجان غربي در اين ديدار اعلام نمود : در راستاي توسعه زيرساخت اين فرودگاه در نظر داريم  ضمن احداث باند دوم فرودگاه ارومیه و تکمیل پروازهای آن، زمینه ایجاد رونق در عملکرد فرودگاه خوی را نیز فراهم کنیم.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های این بخش در آذربایجان غربی، بهره برداری از فرودگاه منطقه آزاد ماکو با هدف تکمیل زیرساختهای این منطقه در راستای رونق بخشیدن به فعالیت های آن است که امیدواریم در این خصوص نیز گامهای بلندی برداشته شود.
وی از حضور و فعالیت سرمایه گذاران صنعت هواپیمایی و شرکت های خطوط هوایی در آذربایجان غربی اعلام حمایت کرد و ادامه داد: این استان با توجه به همجواری با سه کشور خارجی، می تواند به عنوان یکی از قطب های اصلی صادرات و حمل و نقل هوایی در کشور مطرح شود.
کمال پرهیزکار مدیرکل فرودگاههای آذربایجان غربی نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت پروازهای استان ارائه کرد و گفت: در سال گذشته 374 هزار نفر با استفاده از ظرفیت حمل و نقل هوایی در استان مسافرت کردند که 10 درصد بیشتر از سال پیش از آن بود.
وی اظهار امیدواری کرد که امسال این رقم بازهم بیشتر شده و خدمات بهتر و مطلوبتری در اختیار مسافران حوزه حمل و نقل هوایی آذربایجان غربی قرار گیرد.
یونس دقیق کیا مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا نیز در این دیدار گزارشی از روند فعالیت این شرکت در کشور ارائه کرد.
آذربایجان غربی استانی با جمعیت سه میلیون و 100 هزار نفر به دلیل هم مرز بودن با سه کشور عراق، ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان، ظرفیتی قابل توجه برای حمل و نقل در بخش های مختلف داراست.


نویسنده : روابط عمومی تاریخ : 1393/12/02 09:12 بازگشت...