مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مسیر های پروازی شرکت هوایپمایی آتا

مشاهده مسیر پروازی

برگـزاری مـراسم پنجمیـن سـالگرد عملیاتی شـدن شرکت هواپیمـایی آتـا

مراسم پنجمین سالگرد شروع به کار رسمی شرکت هواپیمایی آتا در تاریخ 1393/11/18 با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت هواپیمایی آتا در تهران برگزار شد. در این مراسم مهندس دقیق کیا ، مدیرعامل شرکت، با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و عملیاتی شدن آتا ، گزارشی از عملکرد این شرکت در یکسال گذشته ارائه نمود که این گزارش نشان دهنده رشد چشمگیر در تعداد جابجایی مسافر نسبت به سال های گذشته بود. وی خاطر نشان کرد که به لطف خداوند و تلاش شبانه روزی کلیه همکاران ، آتا توانسته در سال 1392 رتبه چهارم را در بین شرکت های هواپیمایی داخلی کسب کند.
در ادامه سخنرانی ، مهندس دقیق کیا با اشاره به اینکه سیاست اصولی شرکت ، مبتنی بر جذب و تربیت نیروهای متخصص ایرانی است ، اعلام نمود ، با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال جاری ، به همکاری تعداد معدود نیروهای خارجی پایان داده خواهد شد. وی افزود با تلاش های همکاران فنی ، شرکت آتا توانسته است مجوز چک های اولیه و دوره ای هواپیما را کسب کند و امیدوار است در سال آینده مقدمات اخذ مجوز Cچک نیز فراهم شود. مدیرعامل آتا با اشاره به نقش محوری نیروی انسانی در افزایش بهره وری و عملکرد هر سازمان ، به اقدامات گسترده رفاهی برای پرسنل آتا در حوزه تامین مسکن و اعطای وام قرض الحسنه اشاره نمود. وی در پایان خواستار ارزیابی دقیق نیروهای موجود در پایان سال توسط معاونین محتـرم و اجرای موثر سیستم تشویق و تنبیه در حوزه های مختلف گردید.
در ادامه مراسم کاپیتان پازوکی معاونت عملیات شرکت آتا ، با تبریک فرا رسیدن این روز ، به ارائه گزارش عملکرد معاونت عملیات پرداخت ، وی در ادامه اعلام نمود واحد عملیات با توجه به اصل بومی سازی نیروی انسانی، توانسته در سال جاری تعدادی از کمک خلبانان ایرانی که پرواز خود را با آتا شروع کرده بودند به درجه سرخلبانی ارتقا دهد ، که این نشان دهنده توان بالای همکاران می باشد.
در ادامه مراسم مهندس سلیمی ، معاون مهندسی و تعمیرات با اشاره به اینکه مهمترین رکن پرواز ، پرواز ایمن می باشد ، افزود مدیران و کارکنان حوزه فنی قبل از بحث درآمدزایی ؛ برای رسیدن به این امر خطیر به صورت شبانه روزی و حتی در دمای زیر صفر تبریز و تهران در تلاشند تا پروازی امن و راحت برای مسافرین عزیز فراهم نمایند. وی همچنین به بخشی از دستاوردهای آتا در حوزه فنی از جمله اخذ مجوز CAMO ، راه اندازی شعبه چرخ و ترمز در تبریز و اخذ مجوز Aچک اشاره نمود.
مهندس سلیمی در ادامه سخنان به موفقیت های کسب شده اعم از گواهینامه Part-M که امتیاز بزرگی برای شرکت می باشد، اشاره کرد و در خصوص این گواهینامه گفت: با داشتن این گواهینامه هر گونه هواپیمایی به ناوگان شرکت اضافه شود، می توانیم کارهای برنامه ریزی تعمیرات آنها را انجام دهیم.
در راستای گواهینامه Part-M ، از راه اندازی واحد شاپ الکتریک خبر دادند که کار تعمیرات باطری هواپیماها و در آینده نزدیک تعمیر قطعات الکترونیکی را نیز انجام خواهد داد. و در ادامه بیان کردند امسال بیشترین چک های هواپیما توسط همکاران خود شرکت انجام گرفته و از این رو نیز به خودکفایی رسیده ایم.
در انتهای مراسم از کارکنان و مدیران نمونه کلیه واحدهای شرکت ، با اهدا لوح و جوایز قدردانی به عمل آمد.


نویسنده : روابط عمومی تاریخ : 1393/12/02 09:12 بازگشت...