• time : 7:7:15
  • Date : Wed Sep 04, 2019
  • news code : 1846
عیادت ریاست هیئت مدیرۀ هواپیمایی آتا از جانبازان دفاع مقدس
دیدار با مردانی از جنس عشق و ایثار
روز سه شنبه، مورخ 12 شهریور 1398 همزمان با ایام عزاداری سالار شهیدان و دهۀ اول محرم، دکتر مهدی کاراندیش رئیس هیئت مدیرۀ هواپیمایی آتا با حضور در بیمارستان نیایش به عیادت از بیماران این بیمارستان پرداختند.

دکتر مهدی کاراندیش ریاست هیئت مدیرۀ هواپیمایی آتا و هیئت همراه در روز سه شنبه 12 شهریور ماه مقارن با سوم محرم به عیادت جانبازان گرامی در بیمارستان نیایش تهران رفتند و از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کردند.

دکتر کاراندیش ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان و شنیدن درد دل های جانبازان از کادر درمانی و مددکاران این مرکز تقدیر و  تشکر کردند.

در این بازدید جانبازان حاضر در بیمارستان به بیان نکات و خاطرات تلخ و شیرین خود پرداختند، دیدن افرادی که در این شرایط جسمی مشغول فعالیت‌هایی مانند یادگیری زبان آلمانی، ساخت ماکت هواپیما و هلی کوپتر، کاشت درخت و... امیدبخش و تأثیر گذار بود.

در بین گفته‌های جانبازان عزیز، این نکته خود را بیش از پیش نشان می‌داد که این مردان، با تنی رنجور هم‌چنان دم از جان‌فشانی برای ملت ایران می‌زدند. رئیس هیئت مدیره هواپیمایی آتا نیز با تأیید صحبت‌های ایشان گفتند، اگرچه جنگ تحمیلی پایان یافته و سال‌ها از آن گذشته است ولی جان‌فشانی و از خود گذشتگی شما عزیزان هیچ‌گاه از خاطر ملت ایران نمی‌رود و ما  همواره سر تعظیم برای این خدمات فرو می‌آوریم.

پس از تبادل نظر دکتر کاراندیش با مسئولین بیمارستان، در نهایت مقرر شد، تسهیلاتی از سوی هواپیمایی آتا جهت سفر سه روزه، گروهی از عزیزان جانباز این بیمارستان، به مشهد مقدس در مهرماه صورت گیرد.

هواپیمایی آتا این اطمینان را به بیمارستان نیایش داد که برای رفاه حال این عزیزان امکاناتی را فراهم کند که نزدیکان این جانبازان نیز بتوانند آن‌ها را همراهی کنند. هم‌چنین کادر درمانی مجهزی از سوی بیمارستان جهت سهولت ارائه خدمات مربوط به جانبازان گرامی، این کاروان را همراهی خواهند نمود.

Average :  4.50 |  Submitted :  2

Tags

    V5.6.6.0