• ساعت : ۱۰:۳۱:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ 
  • کد خبر : ۱۹۲۷
بازگشت یك فروند هواپیمای دیگر به ناوگان فعال آتا
بازگشت یک فروند هواپیمای دیگر به ناوگان فعال آتا

هواپیمای بوئینگ ام دی ۸۳ شركت هواپیمایی آتا  با رجیستر EP-TAP پس از ماهها زمينگيری و دوری از ناوگان با تلاش های شبانه روزی مهندسان توانمند شركت هواپيمايی آتا و پس از انجام C-Check سنگین در آشیانه شهريار این شركت و پس از انجام نهايی و موفقیت آمیز پرواز آزمايشی به ناوگان عملیاتی آتا بازگشت.

اين هواپيما پنجمين هواپيمايی است كه طی ٣ ماه اخير با تلاش های شبانه روزی مجموعه زحمتكش فنی، مهندسی و تعمیرات و با حمایت های تمامی واحدهای شرکت، در مدت زمان کوتاه که درنوع خود بی سابقه است، به ناوگان عملياتی شركت هواپيمايی آتا ملحق می شود.


در راستای خودكفایی و توانمندسازی واحد مهندسی و تعميرات شركت هواپيمايی آتا و  با تلاش مهندسان فنی و مهندسی، آشيانه مهندسی و تعميراتی شهريار تبريز اخيرا موفق به اخذ گواهينامه 145 PART (مجوز انجام تعميرات سنگين) برای هواپيماهای MD گرديده است . 
 
با انسجام و اتحاد هر چه بيشتر در كليه واحدهای عملياتی ، فنی ، مهندسی و بازرگانی ، هواپیمایی آتا شاهد رشد قریب به  ٣٠٠ درصدی در توسعه ناوگان فعال و پروازها در سه ماهه اخير بوده است.

بازگشت این هواپیما در راستای سیاست ها و برنامه های هواپیمایی آتا مبنی بر توسعه ناوگان فعال و همچنین افزایش مسیرهای پروازی در سال نو اجرایی شده است .

 توسعه ناوگان فعال هوایی شرکت هواپیمایی آتا با هدف اهتمام به اصل مشتری مداری و ارتقاء سطح کیفی خدمات و استاندارد سازی در حوزه حمل و نقل هوایی از مهم ترین برنامه های هواپیمایی آتا بوده و از این رو بهسازی ناوگان فعلی از اولویت های این شرکت می باشد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0