• ساعت : ۸:۵۸:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ 
  • کد خبر : ۱۹۵۹
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شركت هواپیمایی آتا با مالك هلدینگ توسعه سرمایه گذاری دریك و هواپیمایی آتا دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت هواپیمایی آتا و اقدامات انجام گرفته ارائه و در خصوص سیاست و استراتژی شرکت در جهت افزایش خدمات به مسافران گرامی و همچنین لزوم توسعه ناوگان آتا مباحثی مطرح گردید.

مهدی فتحی با اشاره به بازگشت ۱۱ فروند هواپیما به ناوگان فعال شرکت افزود: 
طی جلسه برگزار شده در روزهای اخير و دستور كار اخذ شده در خصوص نقشه راه، برنامه كوتاه مدت و بلند مدت تعیین شده، توسعه ناوگان هواپیمایی آتا در دستور کار قرار گرفته و با حمایت و موافقت مالک محترم مجموعه در آینده شاهد افزايش ناوگان فعال و افزوده شدن هواپیماهای پهن پیکر به ناوگان فعال آتا خواهیم بود.
همچنین افزایش مسیرهای پروازی جدید داخلی و خارجی نیز از برنامه‌ها و  اولویت های شرکت بوده و مسیرهای متنوع و جدیدی به برنامه پروازی آتا افزوده خواهد شد.

در این دیدار محمد رضا زنوزی نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام گرفته در ماه های اخیر اظهار داشت:
خوشبختانه شرکت هواپیمایی آتا در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته و این هدف با تلاش و کوشش کارکنان این مجموعه محقق می گردد.
جا دارد از زحمات و تلاش های هیئت مدیره ، مدير عامل و كليه کارکنان ساعی  هواپیمایی آتا که بصورت شبانه روزی در تمامی واحد های شرکت برای دستیابی به اهداف تعیین شده و پیشرفت هواپیمایی آتا تلاش می کنند صمیمانه قدردانی نمایم.
 برای تمامی اعضای خانواده بزرگ آتا در سایه الطاف حضرت حق،  توفیق روزافزون مسئلت دارم.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0