• ساعت : ۱۰:۰:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ 
  • کد خبر : ۱۹۷۳
مدیرعامل و نائب رئیس شركت هواپیمایی آتا در پیامی فرارسیدن هفتم دسامبر سالروز جهانی هواپیمایی را تبریك گفت.
مدیرعامل و نائب رئیس شرکت هواپیمایی آتا در پیامی فرارسیدن هفتم دسامبر سالروز جهانی هواپیمایی را تبریک گفت. در این پیام آمده است :

صنعت هوانوردی در كشور عزیزمان ایران دارای قدمتی تاریخی بوده و بعد از عضويت در کنوانسیون هوانوردی غیر نظامی و بهره مندی از مقررات و استانداردهای جهانی و اولویت بخشی به رسالت ذاتی و اساسی خود همواره سعی داشته با انجام پرواز هایی ایمن و بی خطر در خدمت مردم باشد.

 امروز اين صنعت مهم در كشورمان علی الرغم وجود تحریم های ظالمانه و تنگناها با تلاش، مجاهدت و ايثار فعالان این صنعت و با تكيه بر توانمنديهای كارشناسان و متخصصان داخلی با عملکرد خیره کننده خود برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم ثبت نموده اند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده معظم آتا ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای صنعت هوانوردی، فرا رسیدن هفتم دسامبر‌ هفتاد وهفتمین سالگرد امضای کنوانسیون شیکاگو یا کنوانسیون هوانودری غیر نظامی را به همکاران صدیق و پرتلاشم در هواپیمایی آتا و همچنین به مسئولین محترم سازمان هواپیمایی کشوری و تلاشگران این صنعت تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون آن عزیزان را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر این صنعت در کشور باشیم. 

مهدی فتحی
مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0