• ساعت : ۱۱:۱:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ 
  • کد خبر : ۲۰۷۷
تقدیر وزیر راه و شهرسازی كشور از هواپیمایی آتا
در بازدید از شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و روند پروازهای اربعین انجام شد; تقدیر وزیر راه و شهرسازی کشور از هواپیمایی آتا وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه بصورت سرزده با حضور در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ایستگاه هواپیمایی آتا و روند ارائه خدمات این هواپیمایی به زائرین بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه بصورت سرزده با حضور در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ایستگاه هواپیمایی آتا و روند ارائه خدمات این هواپیمایی به زائرین بازدید کرد.

رستم قاسمی در این بازدید ابتدا در ایستگاه هواپیمایی آتا حاضر شد و سعید چلندری سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گزارشی از خدمات ارائه شده توسط هواپیمایی آتا به زائرین را به وزیر راه و شهرسازی ارائه کرد.
چلندری با اشاره به همکاری و تعامل همه جانبه هواپیمایی آتا با شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اظهارداشت: با دستور مالک هواپیمایی آتا مهندس زنوزی مطلق و پیگیری خلبان سهیل قیاسی مدیرعامل هواپیمایی آتا خدمات مطلوب و شایسته ای به زائرین و مسافران محترم نجف ارائه گردیده و عملکرد درخشان این هواپیمایی بعنوان یکی از شرکت های پیشتاز و موفق در ایام اربعین امسال جای تقدیر و قدردانی دارد.

همچنین در ادامه این بازدید حسین مذنب مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی نیز ضمن تقدیر از خدمات هواپیمایی آتا افزود: این هواپیمایی با اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن برای پروازهای اربعین نقش مهمی در جابجایی زائرین حسینی به کشور عراق ایفا کرده و بعد از ایام اربعین از آتا بعنوان یکی از شرکت های هواپیمایی موفق در اربعین تجلیل خواهد شد.

در ادامه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی ضمن اشاره به خدمات هواپیمایی آتا به زائرین و مسافران پروازهای اربعین خاطرنشان کرد: 
رضایت زائرین نشانگر فعالیت مطلوب هواپیمایی آتا و کارکنان این هواپیمایی در ایام اربعین امسال است و این عملکرد درخشان جای تقدیر و قدردانی دارد.

در پایان این بازدید رستم قاسمی ضمن دیداری صمیمانه با مسافرین پروازهای اربعین مشکلات آنها را جویا شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0